(5 produktů)

Květináče

(Vybráno 5 produktů)
Zavřít
Třídit podle:

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Hledáte designový květináč, který by se hodil na váš jídelní stůl? Kategorie květináče nabízí elegantní kousky, které se budou hodit nejen do bytu, ale také do veřejných prostor. Květináč sám o sobě zastoupí funkci dekorací ve vašem interiéru.

Vybíráme květináč – do interiéru i exteriéru

Dekorace a doplňky sluší každému interiéru. Mnozí vědí, že jsou totiž klíčem ke správnému zařízení bydlení. To pak vypadá útulně, zabydleně a především do něho vkládáte kousek svého já. Mezi takové dekorace patří i květiny v květináčích a my vám poradíme, jak si správný květináč vybrat.

[Celý článek...]

Když chcete oživit interiér

S květy se setkáváme den co den. Zkrášlují naše interiéry a jsou jednoduše krásné. Můžeme pomocí nich vyjádřit radost z úspěchu, lásku, přátelství a častokrát i poprosit o odpuštění. Květy vyžadují naši péči aby kvetly do krásy. Zabezpečte jim proto péči v podobě vázy či květináče a nechte vyniknout jejich krásu a rozmanitost. [Celý článek...]

Útulnost především

My lidé se obecně cítíme dobře tam, kde je útulno. Vzhledem k tomu, že většina z nás tráví hodně času v práci, je nutné abychom se dobře cítili i tam. Dopomoci k tomu mohou, kromě příjemných kolegů, i drobné detaily jako je například vybavení místnosti kde pracujeme. Ať už se jedná o openspace, samostatné kanceláře, případně společnou kuchyňku, či jakoukoli jinou místnost.

[Celý článek...]

Když květiny promlouvají...

Květomluva v češtinářském pojetí značí košatost, květnast projevu, jeho zdobnost a rozvětvenost. Z designového úhlu pohledu, kdy se květiny využívají k potisku produktů lze pojmout květomluvu spíše jako promluvu květin Pojďme si tedy říci, co jednotlivé květiny znamenají a co nám říkají jejich barvy.

[Celý článek...]

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma