(2 produktů)

Stolní předměty

(Vybráno 2 produktů)
Zavřít
Třídit podle:

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Co všechno potřebuje váš pracovní stůl, aby se vám na něm pohodlně pracovalo? Někde mezi množstvím faktur, dokumenty a kancelářskými potřebami se najde i rámeček s fotografií či milá a vtipná dekorace. Zorganizujte si váš stůl přehledně a příjemně pomocí našich stolních předmětů. Najdete zde nejen kancelářské doplňky, pokladničky, rámečky ale i stojany na mobil či elegantní designové hodiny.

Jarní úklid na pracovním stole

2.5.2011 Znervózňuje vás, že na svém pracovním stole vládne chaos a vás neustálé hledání telefonu, propisky či vizitky jen zdržuje od práce? Jaro je obdobím jarních úklidů, tak proč si neudělat pořádek i na pracovním stole s uznávanou značkou dánského designu Georg Jensen? Budete mile překvapeni, jak prokoukne celá vaše kancelář. [Celý článek...]

Rámeček na fotky zútulni váš interiér

Rodinné události jako jsou svatby, narozeniny či dovolené nás provázejí po celý život. Strávíme při nich hezké chvíle a častokrát bychom si tyto události rádi pamatovali navždy. Nejlepší způsob jak si takové vzpomínky uchovat je zvěčnit tyto chvíle fotografiemi. [Celý článek...]

Nerez - chlad a elegance v jedném

Nerez dnes patří k nejpoužívanějším materiálem v domácnosti. Na některých může působit chladným dojom jiní jej však označují za elegantní materiál. Oblíbenost si získal nejen pro jeho krásný vzhled ale i pro jeho snadnou údržbu. Mnozí jistě vlastníte nerezový příbor nebo hrnec. Pokud jste však přesto ještě nerezu nepřišli na chuť, podívejte co všechno dokáže.

[Celý článek...]

Podložka pod myš oživí každý pracovní prostor

Pokud si myslíte, že je jedno, jak vypadá vaše podložka pod myš, dnes možná změníte názor. Designová položka z naší nabídky se cenově neliší od stejných produktů, které běžně najdete v mnoha kamenných obchodech, ale její vzhled je daleko originálnější. Nechte si vykouzlit úsměv na rtech pokaždé, kdy se na novou podložku podíváte, a jednu si pořiďte. Fantazii se meze nekladou, a tak na ní může být fotografie nějakého zvířete či okolní přírody, veselé kreslené obrazce všech barev, a nebo jen jemný ornament.

[Celý článek...]

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma