(300 produktů)

300 Novinek

(Vybráno 300 produktů)
Zavřít
 • kategorie

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • cena
  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • barva

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • materiál

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • značka

  ZAVŘÍT FILTROVAT
Třídit podle:

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Kategorie Novinky nabízí širokou škálu nejnovějších produktů od ověřených dodavatelů. Zboží doplňujeme několikrát měsíčně s ohledem na zveřejňování jednotlivých typů produktů, tak, aby v nabídce byla zastoupena rozmanitá nabídka od dekorativních doplňků, přes potřeby pro stolování, po designový nábytek Chcete-li být mezi prvními kdo se dozví o novinkách na webu stačí se přihlásit k odběru newsletteru.

Nepodceňujte výběr barové židle!

Posezení s přáteli při sklence dobrého vína či drinku, neodmyslitelně patří k létu. Pro dokonalou atmosféru a komfort během večera, je potřeba vybrat správnou barovou židličku, na které budete sedět u barového pultu nebo stolu. V našem videu je malá inspirace.

Čas na na správný regál

Hledání tohoto správného nábytku, který splní všechny vaše požadavky občas není lehké. Ale co takhle nábytek, který je praktický, designový, má mnoho úložného prostoru, hodí se do každé místnosti a pro každého bez ohledu na věk? V naší nové akční nabídce právě teď takový nábytek najdete v podobě regálů + úložných boxů a krabic.

Dánský nábytek nejvyšší kvality

Znáte značku Danish style? V naší nabídce ji tvoří především doplňky, dekorace, ale tak nějaký ten nábytek.  Výrobky jsou originálně zpracované, hýří barvami a především si je může dovolit každý! Během roku představuje značky několik nových kolekcí a my vám je rádi představujeme.

Designer Constantin Wortmann

Představujeme vám tohoto designera, jehož hlavní inspirací je člověk a příroda samotná. Z jeho výtvorů se těší široká veřejnost a mají ho v oblibě. Constantinovi výrobky si můžete pořídit i vy a vnést tak do vašeho interiéru luxus a originalitu. Chcete vědět více? Přečtěte si článek z magazínu našeho partnerského webu DesignLive, který je věnovaný právě jemu.

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma