(17 produktů)

Stojany na šperky

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Stojan na šperky přichází s řešením věčného problému se šperky. Buď jich je příliš a vy je nemáte kam uložit, anebo se ustavičně stáváte detektivem a hledáte své poklady po celém bytě. Se stojanem na šperky vyřešíte oba problémy jednoduše a rychle. Najděte vašemu novému doplňku nové místo a vyzdobte ho svými klenoty. Bude se skvěle vyjímat na vašem nočním stolku či komodě.

Dekorujte praktickým stojanem na šperky

Šperky jsou součástí každodenního života. Již od pradávna slouží jako ozdobné předměty a prostředky investice. Ještě dnes se z nich vyrábějí praktické předměty jako spony, pásky či knoflíky. Materiálů na výrobu nabízi velké možností. Používalo se vše, co bylo lesklé a ojedinělé - drahé kamene a kvalitní kov. [Celý článek...]

Luxusní lesk

Snad žádný materiál nepůsobí luxusněji, než lesk, ať už v černé, bílé, či stříbrné barvě. A kdo nemá rád luxus, jako by ani nebyl. A jaké dekorace využít v tomto materiálovém provedení? To je snadné, stojánky na šperky, které udělají radost každé ženě, ať už se jedná o Vaši drahou polovičku, kolegyni, či obchodní partnerku, která zrovna slaví životní jubileum.

[Celý článek...]

Nestárnoucí dekorace

Každá z nás vlastní nějaké šperky. Dostáváme je k svátku, na narozeniny nebo při speciálních příležitostech. Pokud se vám hromadí prsteny, náušnice či náhrdelníky pořiďte si stojan na šperky. [Celý článek...]

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma